Gezgin-1

Gezgin GNSS Türkiye’de tasarlandı ve üretildi. Arazide hassas konum ve koordinata ihtiyacı olan her kullanıcı için ergonomik, güvenilir ve ekonomik. Elinizde bulunan akıllı telefonlar, tabletler ve dizüstü bilgisayarlarınız gibi tüm mobil cihazlarınızla kullanılabilir.

TUSAGA-Aktif (CORS-TR)’e bağlanarak gerçek zamanlı olarak ±2 cm konum doğruluğu elde edebilirsiniz. SBAS uyduları ile metre altı hassasiyet elinizin altında.

Gezgin-1 GNSS yüksek hassasiyetli saha çalışmalarınız için uzman ekibimiz tarafından tasarlandı.  Gezgin-1 sade tasarımlı, kullanıcı ve bütçe dostu olmasının yanı sıra profesyonellere uygun yüksek hassasiyet sağlaması ile öne çıkan bir Cors Gezicisidir. Android telefon, tablet ve Windows akıllı cihazlar ile saniyeler içinde bluetooth eşleştirmesini yaparak kullanılmaktadır. Ayrıca bir kontrol ünitesine ve SIM karta ihtiyaç duymaması kullanıcılara kolay kullanım ve ekonomik bir çözüm sunmaktadır. Akıllı cihazınıza kurulan uygulama var olan internetinizi kullanarak hassas veri elde etmeye olanak sağlamaktadır. Ve Gezgin-1 GNSS YERLİ ÜRETİM ‘dir.